Kompleksowe rozwiązania informatyczne dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klientów. 

Dedykowane sysytemy informatyczne dla przedsiębiorstw, outsourcing prac programistycznych. 

 

Ofertę dedykowaną kierujemy głównie dla firm średniej wielkości, w szczególności z branży produkcyjnej. Firmy te są w stanie znaleźć na rynku odpowiedni dla siebie system do obsługi sprzedaży czy płac, jednak brak jest rozwiązań przeznaczonych do planowania i zarządzania produkcją, zwłaszcza produkcją na indywidualne zamówienie. Stąd też nasze rozwiązania systemowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nie tylko rynku, lecz także i Klienta. Oferujemy usługi w zakresie integracji istniejących już sytemów oraz tworzymy i rozwijamy szeroki wachlarz oprogramowania dedykowanego, dostosowanego do indywidualnych zapotrzebowań przedsiębiorstwa.

 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możliwe jest połączenie wielu działających systemów w jedną spójną całość: np. dane z systemu kontroli dostępu mogą być wykorzystane do automatycznego rozliczania czasu pracy; informacje z centrali telefonicznej mogą zostać połączone z bazą klientów; pomiary wagi mogą być przekazywane automatycznie do modułu przyjęć magazynowych; dane wprowadzone przez mobilnych sprzedawców do urządzenia typu smartphone, mogą być on-line przesyłane do rejestru zamówień; przedstawiciel nie będzie nawet musiał wybrać klienta, gdyż system GPS podpowie u jakiego klienta obecnie się znajduje... Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

 

Projektując nasze rozwiązania, staramy się opierać o istniejące programy, które łączymy, modyfikujemy i rozbudowujemy tak, aby przy zachowaniu rozsądnego kosztu dostarczyć klientowi produkt spełniający wszystkie jego oczekiwania. Jednocześnie mamy doświadczenie w budowie systemów tworzonych w całości jako dedykowane, autorskie rozwiązania.