Dedykowany i w pełni zintegrowany system informatyczny 

 

List Referencyjny dla Entestat Maciej Kraus

 

Amago Sp. z o.o.

Cholerzyn 383

32-060 Liszki, Polska

tel. 012 687 54 00

www.amago.pl

 

 

Spółka AMAGO jest przedsiębiorstwem istniejącym od 1996 roku o profilu usługowo-handlowym, działającym w branży budowlanej. Obecnie AMAGO posiada ogólnopolską sieć oddziałów- przedstawicielstw handlowych oraz centrów serwisowych. Spółka zorganizowana jest w cztery działy:

 

  • Dział Maszyn Budowlanych, który działając na zasadzie wyłączności reprezentuje następujących światowych producentów: Hyundai, Palazzani,Keestrack i Deamo,
  • Dział Geosyntetyków, oferujący pełną gamę geowłóknin, geosiatek oraz geotkanin,
  • Dział Maszyn Wiertniczych i Fundamentowych, który oferuje sprzęt do głębokich wierceń naftowych, gazowych, fundamentowych i hydraulicznych,
  • Dział Techniczny, dbający o sprawność sprzedawanych przez AMAGO maszyn.

 

W celu podnoszenia jakości naszych usług, zdecydowaliśmy się na zbudowanie dedykowanego, w pełni zintegrowanego systemu informatycznego, obejmującego m.in.:

 

  • system CRM,
  • system monitoringu pojazdów GPS,
  • system optymalizujący pracę Działu Technicznego (również z wykorzystaniem danych GPS),
  • system wymiany informacji o ofertach sprzętu używanego oraz
  • systemy kontrolingu wewnętrznego.

 

System został zaprojektowany przez inżynierów Entestat we współpracy z wewnętrznym działem IT AMAGO. Realizacja zadań programistycznych została powierzona pracownikom Entestat. Entestat w ramach tego projektu zrealizowało dostawę niezbędnych urządzeń oraz licencji a także świadczyło nadzór eksploatacyjny i wykonywało serwis gwarancyjny.

 

Dodatkowo pracownicy Entestat zajmowali się organizacją wdrożenia oraz szkoleniem pracowników AMAGO.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że system informatyczny AMAGO integruje dane z bardzo  wielu źródeł: z central telefonicznych, bilingów, systemu FK, raportów handlowych, systemu GPS i innych - co jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji programistycznych i integracyjnych pracowników Entestat.

 

Po zakończeniu prac wdrożeniowych firma Entestat świadczyła dla AMAGO usługę utrzymania systemu, dostosowywania go do zmieniających się warunków oraz dodatkowego szkolenia nowych pracowników.