Zintegrowany system informatyczny AMAGO

 

Dla naszego klienta AMAGO sp. z o. o. zaprojektowaliśmy, zaimplementowaliśmy i ciągle rozwijamy zintegrowany system informatyczny, w skład którego wchodzą:

 

  • Kompletny CRM
  • Aplikacja serwisowa z kompletną ewidencją napraw dla danej maszyny, z modułem planowania akcji serwisowych na mapie Polski. Całość połączona jest ze śledzeniem przez GPS ekip serwisowych
  • Aplikacja do monitorowania i analizowania rozmów telefonicznych (na podstawie bilingów GSM) oraz własnego oprogramowania CTI do komunikacji z centralami (Platan)
  • Generator raportów: klasycznych tabelarycznych, interaktywnych wykresów oraz raportów ma mapie Polski
  • Giełda maszyn używanych, systemy rezerwacji nowych maszyn, monitoring stanów magazynowych (integracja z oprogramowaniem CDN OPT!MA), moduł zarządzania umowami z pracownikami i wiele innych

 

 

System AMAGO stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne, obejmujące praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania firmy. Wykorzystywany jest nie tylko przez handlowców czy zaopatrzeniowców, ale także wspiera dział serwisowy. W systemie dokonywana jest rejestracja zleceń serwisowych oraz wszelkich zdarzeń związanych z daną maszyną, dzięki czemu w każdej chwili dostępna jest pełna historia danej maszyny wraz z opisem dokonywanych napraw. Dodatkowo raporty zawierające dane pochodzące z systemu CRM są jednym z podstawowych źródeł informacji w firmie, przez co sama aplikacja staje się kluczowym narzędziem wspierającym menadżerów w procesie podejmowania decyzji.