Rozwiązania branżowe

 

W obecnej sytuacji rynkowej występuje ogromny deficyt rozwiązań informatycznych dla firm średniej wielkości, w szczególności z branży produkcyjnej. Firmy te są w stanie znaleźć na rynku odpowiedni dla siebie system do obsługi sprzedaży czy płac, jednak brak jest rozwiązań przeznaczonych do planowania i zarządzania produkcją, zwłaszcza produkcją na indywidualne zamówienie.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, nasza firma oferuje Państwu swoje usługi w zakresie tworzenia i rozwoju szerokiego wachlarza oprogramowania dedykowanego (w tym przeznaczonego do zarządzania produkcją) oraz w zakresie integracji systemów. W swoich dotychczasowych kontaktach biznesowych zetknęliśmy się z bardzo różnorodnymi oczekiwaniami klientów, dlatego jesteśmy gotowi stworzyć dla Państwa rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, zdolne sprostać Państwa specyficznym wymaganiom.

 

Nasze systemy informatyczne charakteryzują się dużą elastycznością, a nasi inżynierowie oprócz wiedzy informatycznej i ogólnej znajomości zagadnień branżowych, posiadają wysokie umiejętności w zakresie komunikacji, co pozwala skutecznie zaspokoić indywidualne oczekiwania klienta względem systemu.

 

Należy mieć na uwadze, że współcześnie informatyka stanowi skuteczne narzędzie planowania, koordynowania i kontroli działalności operacyjnej, a także pozyskiwania i analizowania informacji niezbędnych do podejmowania trafnych decyzji. Ta dyscyplina nauki jest jedną z głównych metod poprawy efektywności firmy, dążącą do obniżenia kosztów oraz zwiększenia rentowności przedsiębiorstwa.

 

Jesteśmy przekonani, że jeśli nam Państwo zaufają, niebawem damy się Państwu poznać jako kompetentny, solidny i wiarygodny partner, gwarantujący wsparcie Państwa biznesu od strony informatycznej.