Małopolskie Targi Innowacji  

W dniu 5 czerwca 2013r. na Małym Rynku w Krakowie odbyły się Małopolskie Targi Innowacji zrzeszające firmy oraz instytucje, które w swojej działalności stawiają na rozwój poprzez innowacje.

 

Impreza dla zwiędzających gości czynna była od godziny 10:00 do 18:00. Mimo deszczowej pogody, wydarzenie przyciągnęło sporą rzeszę zainteresowanych osób. Targom towarzyszyły ciekawe pokazy filmów z wystąpień naukowców, a także interesujące warsztaty i szkolenia z cyklu "Innowacje jak na dłoni".

 

Przedstawiony przez nas system EnteWarehouse, znajdujący zastosowanie w przedsiębiorstwach w których pojawiają sie  procesy planowania, logistyki i produkcji - cieszył się popularnością wśród odwiedzających gości. System dostosowany był do obsługi ekranu dotykowego, poprzez który można było wyprodukować (podglądnąć skład produktu) oraz wydać z magazynu (przy pomocy sczytywania kodów kreskowych) słodką niespodziankę.

 

Po zakończenu wydarzenia w pełni możemy powiedzić, iż Targi Innowacji to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń, interesujących dyskuji a nawet nawiązania współpracy biznesowej.

 

Poniżej krótka foto-relacja z imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorem Małopolskich Targów Innowacji był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego - Departament Rozwoju Gospodarczego