Projektowanie i budowa atrakcyjnych wizualnie interfejsów użytkownika dla systemów elektronicznych (pomiarowych, sterujących, domów inteligentnych). 

Opracowujemy rozwiązania dla platform: Android, Windows oraz Linux. 

Wykorzystując naszą wiedzę i bogate doświadczenie, tworzymy kompleksowe aplikacje do monitorowania i sterowania systemami automatyki. Dotyczy to zarówno automatyki przemysłowej, jak i wszelkiego typu systemów powiadamiania i monitoringu, wykorzystywanych w „inteligentnych” budynkach. Nasze aplikacje stanowią doskonałe narzędzia integracji i gromadzenia danych z wielu systemów informatycznych, dostępnych w różnych formatach. Umożliwiają sprawną obsługę systemów automatyki, dzięki zastosowaniu kompletnego, atrakcyjnego wizualnie i użytkowo, interfejsu użytkownika. Stosując nasze rozwiązania klienci mają możliwość prowadzenia wielowymiarowych analiz danych wygenerowanych przez ich systemy.

 

W kontekście rozwiązań dla elektroniki, oferujemy nasze usługi w następujących obszarach:

 

1. Konsolidacja i integracja danych z całego systemu

 

Przygotowujemy pośrednie inerfejsy komunikujące się za pomocą HTTP, IP sockets (TCP, UDP i inne), RS23 lub innych interfejsów, tak aby wszytkie dane były zapisywane w jednej znormalizowanej bazie danych SQL. Ponadto wysyłanie poleceń sterujących sprowadzamy do wstawienia wiersza do tabeli bazy danych.

 

2. Obsługa sterowników z dostępem HTTP

 

Nasi inżynierowie specjalizują się w tworzeniu swoistych bibliotek, które mapują komunikacje HTTP i pozwalają na odczytywanie i wysyłanie danych do sterownika przez dowolne inne oprogramowanie, eliminując konieczność używania przeglądarki.

 

3. Budowa atrakcyjnego, interaktywnego interfejsu użytkownika

 

Specjalizujemy się w budowaniu aplikacji w technologii Adobe Flex, dzięki czemu nasze systemy odznaczają się nieprzeciętnym wyglądem, są w pełni interaktywne a przy tym zachowują  wszystkie zalety aplikacji www.